Meist

margus-mandmetsMargus Mändmets

Omab 15-aastast kogemust kinnisvara arenduse ja ehituse vallas. Margus alustas nii-öelda „rohujuure tasandilt“ projektijuhina rahvusvahelises ehitus- ja kinnisvaraarenduse ettevõttes SRV (www.srv.fi) ning hiljem oli selle ettevõtte Eesti poolne juht. Esmased töökohustused hõlmasid korterite müüki ja büroopindade rendile andmist, millele järgnesid erinevate arendusprojektide juhtimine algusest lõpuni. Nende hulgas olid näiteks „Postimehe maja“ büroohoone arendusprojekt Maakri tänaval ja „Sakala maja“ korterelamuarendus Sakala tn 18. Neile järgnesid juba keerukamad, rahavoogu tootvad tööstuskinnisvara arendusprojektid Tänassilma tehnopargis – MAP Eesti laohoone, Stora Enso tootmishoone ja Oriola logistikakeskus Sauel. Samasse perioodi kuulvad Eesti taasiseseisvusaja suurima korterelamu „Osten Tor“ arendus, „Brookusmäe“ korterelamu arendus Tallinna vanalinnas, aga ka Inchcape Motors autokeskuse ehitamine Tartu maanteel ning teised elamu-, äri- ja tööstusarendus projektid.

Nende, keskmisse suurusjärku kuuluvate arendusprojektide kõrval oli Margusel ka kandev roll ühe Eesti edukaima kaubandusliku kinnisvara arendusprojekti – Viru Keskuse (www.virukeskus.com) juures, mille väljaüürimine oli Marguse vastutada.

Tänaseks juba 5 aastat Balfour Projektijuhtmise OÜ-s partnerina töötades on Margus edukalt lõpule viinud mitmeid suuremamahulisi kontoripindade ümberkolimisega seotud ehitusprojekte (RIA kontoripinnad Pärnu mnt 139a, Nets Eesti kontoripinnad Tartu mnt 63, jt), mitmeid arendusprojekte Telliskivi Loomelinnakus (restoran Lendav Taldrik, Telliskivi poetänav, restoran Kivi Paber Käärid, Frenchy, jt) ning Eesti iseseisvusaja esimene teatrihoone „Vaba Lava“.

Margus on eelnevalt töötanud erinevatel kohtadel Coca-Cola’s, kus on olnud vastutavatel kohtadel nii ostu- kui müügivaldkonnas.

Lisaks kinnisvara- ja ehitusalale tegutseb Margus ettevõtjana ka seiklusturismi vallas (www.seiklusreisid.ee), pakkudes närvikõdi ja elamusi ratta- ning matkareisidel.

Kinnisvara projektijuhtimine on kindel tee Sinu arendusprojekti eduka lõpuleviimiseni.